O nas 

Coś nowego ??

Rozpoczynamy nowy projekt!
Który po kawałku będziemy dla Was odsłaniać ?
Ciekawi?
Obserwujcie nasz profil na Instagramie: @_smile_foto - to profil, który został stworzony z myślą o Was - naszych Klientach. Możecie na bieżąco śledzić tam nasze działania, backstage oraz sesje.
Na profil @studiofotograficzne_smile - zapraszamy fotografów, będzie to profil informacyjny.

Zaczynamy poszerzać swoją działalność o dodatkowe usługi - w SMILE Foto pracuje fotograf Svitlana Turko Photography, który wykona dla Was:
? reportaż z uroczystości: śluby, chrzciny, studniówki, eventy
? sesje portretowe - wizerunkowe, korporacyjne, biznesowe, kobiece
? fashion - sesje modowe, testy modelingowe
? sesje rodzinne
? sesje Love Story
? sesje ciążowe
? lookbook
? ART photo

Sesja zdjęciowa może być wykonana w studio lub w plenerze. Istnieje możliwość skorzystania z usług makijażystki w naszym Studio ? 

.

.

Smile Studio to profesjonalnie przygotowana przestrzeń na wynajem o powierzchni 90m2 pod realizacje fotograficzne oraz filmowe.

Light room 

Pokój z światłem dziennym oraz wielkimi oknami, podzielony na 4 strefy. To idealne miejsce dla sesji rodzinnych, portretowych, dziecięcych, fashion oraz produktowych. Pomieszczenie można wykorzystać jako przestrzeń artystyczną dla konferencji, warsztatów oraz innych twórczych pomysłów. 

Studio idealne także do sesji beauty, produktowej oraz portfolio.

 

Dla naszych noworodków oraz dzieciaków. Szczególną uwagę zwracamy na czystość i higienę pomieszczenia oraz odpowiednią temperaturę dla naszych maluszków. Dodatkowa strefa odpoczynku daje mamusiom możliwość zrelaksować się podczas sesji zdjęciowej.

***

Eventy

Smile Studio to nie tylko miejsce na zdjęcia, ale również kreatywna przestrzeń, w której możesz zorganizować szkolenie lub konferencje dla swojej firmy. Zapewnimy kompleksowe przygotowanie Twojego eventu. Zamówimy krzesła i stoły. Zorganizujemy catering oraz sprzęt multimedialny. Zmodyfikujemy naszą przestrzeń, aby spełnić najwyższe oczekiwania.

 

 

 

Smile - twoja kreatywna przestrzeń.