O nas 

NADESZŁO NOWE 📸


ZEFIR z Ukraińskiego to słodka i elegancka beza, tak jak wnętrze studia, ale z Polskiego to wiatr zimny i surowy jak zewnętrzna część budynku i stan, w jakim odbierałam studio, a dzięki temu, że włożyłam tam całe serce i energię miejsce zimne i o surowym stanie stało się artystyczną przestrzenią, elegancką i „słodką” dla artystów, fotografów i produkcji video. Z myślą o każdej dziedzinie fotografii Ii nie tylko powstało piękne Studio z aranżowanymi scenkami, profesjonalnym sprzętem, podzielone na dwa miejsca i trzy sale pod wynajem. Przedstawiam wam studio fotograficzne ZEFIR. 📸
Nowe studio fotograficzne na mapie Rzeszowa. Nowa, jasna i klimatyczna przestrzeń.😊

 

Zefir dzieli się na trzy sale oraz biuro.
WHITE HALL – Langiewicza 18
SALA 86 – Langiewicza 18
SMILE – Plac Wolności 2 pok. 204
Biuro - Plac Wolności 2 pok. 204
Przestrzeń o powierzchni 235m2 podzielonej na dwie lokalizacje, Smile 55m2, White Hall oraz Sala 86 razem mają 188m2.


Dlaczego warto do nas przyjść na sesję zdjęciową, kursy oraz wynajem?


📍 Trzy kreatywne przestrzenie wypełnione światłem dziennym. Przestronne studio fotograficzne z zaaranżowanymi wnętrzami. Łącznie 235m2 w pełni wyposażonej kreatywnej przestrzeni.
📍 Trzy sale wyposażone w profesjonalny sprzęt oraz stylowe aranżacje, meble i dodatki do sesji zdjęciowych. W obu lokalizacjach dostępne są tła fotograficzne, oraz wydzielone miejsce do przygotowania się przed sesją i stanowisku do wizażu. Na Langiewicza dostępna jest także cyklorama, oraz ściany modułowe przestawne.
📍 W naszej ofercie sale do wynajęcia dla osób prywatnych oraz pod komercyjne sesje zdjęciowe, produkcje filmów i nagrań. Do dyspozycji oddajemy trzy wyposażone sale zdjęciowe można wynajmować pojedynczo sale a także łączyć Sale 86 i White Hall.
📍 Komfort pracy podczas wynajmu studia fotograficznego zapewnia nie tylko dużo powierzchnia sal, ogromne okna z pięknym dziennym światłem czy profesjonalny sprzęt, ale również stanowisko do wizażu, ale także kawa, herbata i woda dla spragnionych. Dużym udogodnieniem jest winda, dzięki której można wnosić przedmioty wielkogabarytowe.
📍 Jesteśmy otwarci na wydarzenia kulturalne, m.in. mini-eventy artystyczne i komercyjne.
Zapraszamy do kontaktu 📸
 

ZEFIR - twoja kreatywna przestrzeń.